Jak przebiega rejestracja?

1 Wypełnij i wyślij formularz, który pojawi się na tej stronie w momencie otwarcia rejestracji
2 Wkrótce otrzymasz wiadomość organizatora, wraz ze statusem swojej rejestracji i niezbędnymi informacjami
3 Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, kolejnym krokiem będzie ukończenie kreatora, w którym m.in. ustawisz awatar czy też wybierzesz dodatki konwentowe (koszulka, obiady, dodatkowe noclegi itd.)
4 Jeśli i z tym się uporasz, i bedziesz chciał - możesz wybrać dostępny pokój
5 Ostatnim elementem rejestracji jest wpłata na konto organizatora za wszystkie wybrane wcześniej opcje

Co jeszcze powinienem wiedzieć?

  • Kolejność aktywacji kont jest ustalona poprzez kolejność rejestracji!
  • W przypadku, gdy co do wprowadzonych danych istnieje podejrzenie, iż nie są one prawdziwe organizator może nie uwzględnić takiej rejestracji.
  • Jeżeli została zaznaczona opcja "Rezygnacja z hotelu", konto zostanie potwierdzone, nawet jeśli nie będzie już miejsca w hotelu. Nie będzie można jednak później wybrać pokoju!

Zabrakło miejsc?

Jeżeli zdarzy się taka sytuacja, że liczba rejestracji przewyższy liczbę miejsc w hotelu, zostaniesz wpisany na listę rezerwową. Oznacza to, że nie będziesz oficjalnym uczestnikiem konwentu.

Spokojnie, jeszcze nic straconego! Jeśli nie będziesz chciał rezygnować z noclegu w hotelu konwentowym, poczekaj; zdarza się, że zwalniają się miejsca. W takim przypadku zostaną powiadomione o tym osoby na liście oczekujących, zgodnie z kolejnością rejestracji.

Jeżeli jednak takich osób będzie większa ilość, organizatorzy wynajmą pokoje w pobliskim hotelu, po czym powiadomią o tym osoby z listy.

Wszystkie pola są wymagane!
Rezygnacja z hotelu

Oświadczam, że zapoznałem sie z regulaminem obowiązującym na imprezie i zgadzam się z jego postanowieniami
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej karcie zgłoszeniowej dla potrzeb niezbędnych do realizacji imprezy (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883). Dane będą udzielone organizatorowi oraz innym podmiotom w takim zakresie, w jakim jest to niezbędne dla prawidłowego obiegu danych.