Gdakon 2015 będzie miał tradycyjnie już miejsce w Gdańsku. Obecną lokalizacją konwentu jest hotel Amber, który być może pamiętacie już z zeszłego roku. Pomimo pewnego dystansu od głównego miasta Gdańsk, dostęp do hotelu jest bardzo prosty! Czy będziecie jechać samochodem, wybierali się do nas autobusem czy też nawet spacerem – będziecie znali drogę! Możecie liczyć na dokładne wskazówki jak dojechać do nas, wyznaczone na mapach trasy, a nawet dokładne ceny biletów i linie kursujące w danym kierunku. Jeżeli to wam nie wystarczy i potrzebujecie więcej pomocy – nie ma sprawy! Zawsze możecie skontaktować się z organem organizacyjnym w celu dokładniejszych wyjaśnień :-)

Jeżeli zajdzie potrzeba odebrania któregokolwiek uczestnika z dworca/lotniska, prosimy o kontakt z organizatorem, a na pewno znajdzie się jakiś transport ;3

 

Hotel Amber w Gdańsku to wymarzone miejsce na odpoczynek lub inspirującą pracę wśród Trójmiejskich zabytków i nadmorskich krajobrazów. Usytuowany w atrakcyjnym miejscu, na malowniczym wzgórzu jest doskonałym punktem wypadowym dla osób pragnących poznać Gdańsk i jego słynną zabytkową Starówkę oraz całe Trójmiasto wraz z masą czekających na Turystów atrakcji. Z okien naszego hotelu roztacza się malowniczy widok na okoliczne lasy i pobliską Zatokę Gdańską, szczególnie atrakcyjny o zmroku tuż po zachodzie słońca.

Naszym Gościom proponujemy wygodne i przestronne pokoje z luksusową łazienką, wyposażone w TV LCD z dużą ilością kanałów, telefon, Internet bezprzewodowy lub kablowy, lodówkę oraz sejf. Przed hotelem znajduje się duży, bezpłatny parking dla samochodów osobowych i autokarów.

W 2013 roku otworzyliśmy strefę relasku SPA, w której skorzystac można z sauny fińskiej, kabiny infrared oraz jacuzzi, wszystko skomponowane w klimacie leśnym służącym relaksowi przy nastrojowej muzyce.

Pośród wielu udogodnien przygotowaliśmy wyposażoną w najnowszej klasy sprzęt audio-video salę konferencyjną oraz bankietową gotową pomieścić nawet 200 osób.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Via Steso (dodatkowy hostel)

W związku z tym, że w głównym hotelu zabrakło miejsc, kolejni chetni będą lokowani w hostelu położonym nieopodal, aby wciąż móc uczestniczyć w konwentowych wydarzeniach mając jednocześnie zapewniony nocleg. Standard jest oczywiście niższy, niż w hotelu Amber, co oczywiście jest ustosunkowaną niższą ceną za nocleg ;3

Pokoje 4-osobowe są w wersji twin - są więc to dwa pokoje połączone ze sobą ze wspólną łazienką!

Więcej informacji można znaleść na stronie http://www.villasteso.com.pl/

Jak do niego dotrzeć z głównego hotelu?

Samo dojście do samego budynku nie jest trudne - znajduje się on kilkadziesiąt metrów praktycznie w linii prostej od wyjścia z głównego hotelu.